רכבים

שכפול שלט לרכב וכיצד תעשו זאת

שכפול שלט לרכב Min

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

הטכנולוגיה של שלט רחוק קיימת כבר זמן רב. בעבר אנשים נהגו להשתמש בשלטים כדי לשלוט במכוניות שלהם. עם זאת, השלטים הללו היו יקרים וקשה למצוא. כמו כן לא ניתן היה להחליף את השלטים כשהם אבדו או שבורים.

מה זה שכפול שלט לרכב

שלטים לרכב הם אביזר נפוץ שנמצא ברוב המכוניות. הם עוזרים לנהג לשלוט במכונית מרחוק. עם זאת, הם יכולים גם להיות משוכפלים על ידי אנשים שאינם מורשים להשתמש בהם.

שכפול שלט לרכב הוא דבר קל מכיוון, שהם אינם מאובטחים בשום סוג של הצפנה ואין להם הגנת סיסמה. חלקם אפילו משתמשים בטכנולוגיית RFID שמקלה על אנשים להעתיק אותם אפילו בלי להוציא את המכשיר המקורי מהמכונית.

מה עליכם לעשות אם אתם מוצאים את השלט הרחוק של המכונית שלכם הועתק? אם מצאתם שהשלט לרכב שלכם הועתק, פנו לחברת הביטוח שלכם ודווחו על כך בהקדם האפשרי במקרה של תאונה או גניבה.

כיצד תעשו זאת

אם איבדת את השלט הרחוק של המכונית שלכם, אתם עדיין יכולים לעשות שכפול שלט לרכב. הנה כמה שלבים כיצד לעשות זאת.

  1. ראשית, אתר את הסוללה בשלט הרחוק. זה צריך להיות ממוקם בחלק התחתון של גוף השלט רחוק ליד החלק האחורי שלו. אם אינך בטוח היכן זה נמצא, עיין במדריך שלכם כדי לראות היכן הוא ממוקם.
  2. לאחר מכן, הסירו את הכיסוי האחורי של השלט הרחוק שלכם ואתרו כפתור שחור קטן שייראה כאשר תפתחו את הכיסוי מספיק כדי שאור יזרח דרכו משני צידי הכיסוי. לחצו על הכפתור הזה עם מהדק נייר או משהו דומה והחזיקו אותו במשך כ-10 שניות עד שנדלקת נורה אדומה בתוך גוף השלט רחוק ונורה אדומה נוספת תידלק ליד המקום שבו הסרתם את הכיסוי האחורי ממנו.
  3. הסירו את כל שלושת הברגים הנראים בכל צד של המקום ממנו הסרתם את הכיסוי האחורי ולאחר מכן הסירו אותם לחלוטין כדי שיוכלו לבצע את השכפול.

תפריט נגישות אתר