לימודי שפה

למדו את קורס שפת הסימנים באינטרנט בישראל

קורס שפת הסימנים באינטרנט

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

האם אתם ישראלים חרשים וכבדי שמיעה שמחפשים ללמוד שפת סימנים? אם כן, אז יש לכם מזל, קורס שפת הסימנים באינטרנט בישראל נועד לספק דרך קלה ונגישה לחירשים וכבדי שמיעה ללמוד. בואו נסתכל מקרוב על הקורס ומה הוא מציע.

מה מציע הקורס שפת סימנים באינטרנט

קורס שפת הסימנים באינטרנט בישראל מחולק ל-3 רמות. כל רמה מתבססת על הרמה האחרונה, ומאפשרת לתלמידים להתקדם מבקיאות מתחילים למתקדמים.

הרמה הראשונה מתמקדת במיומנויות שיחה בסיסיות, כגון הצגת עצמכם וספור לאחרים על עצמכם. זה גם מכסה נושאים ספציפיים יותר, כמו תיאור בני משפחה ודיבור על פעילויות יומיומיות.

הרמה השנייה מלמדת את התלמידים כיצד לדון בנושאים חברתיים, לתכנן תוכניות עם חברים ולדבר על חוויות העבר. לבסוף, הרמה השלישית מכסה נושאים מורכבים יותר כמו דיון במושגים מופשטים והבעת דעתו על אירועים עכשוויים.

לתלמידים תהיה גם גישה לסרטוני הדרכה הסוקרים מושגים חשובים הנכללים בכל שיעור וכן חידונים אינטראקטיביים המאפשרים לתלמידים לבחון את הידע שלהם בחומר.

בנוסף, ישנם תרגילי תרגול המאפשרים לתלמידים לתרגל את כישורי החתימה שלהם עם לומדים אחרים באמצעות כיתות וירטואליות. כל המשאבים הללו יחד הופכים את זה לקורס מקיף המספק הזדמנויות רבות ללמידה ותרגול, כך שהתלמידים יוכלו לשלוט בשפת הסימנים במהירות וביעילות.

מי צריך לקחת את הקורס הזה

קורס שפת הסימנים באינטרנט זה מיועד לישראלים חירשים וכבדי שמיעה המחפשים דרך קלה ללמוד שפת סימנים מבלי להשתתף בשיעורים או סמינרים יקרים מחוץ לארץ מולדתם.

זה נהדר גם למי שרוצה תוכנית מקיפה שתעזור להם להתקדם ממיומנות מתחילים למתקדמים במהירות ובמחיר סביר. אם אתם נופלים לאחת מהקטגוריות הללו, זו יכולה להיות ההזדמנות המושלמת עבורכם.

לסיכום

קורס שפת הסימנים המקוון בישראל הוא הזדמנות מצוינת עבור ישראלים חרשים וכבדי שמיעה שרוצים דרך קלה ללמוד שפת הסימנים מבלי לעזוב את ארץ הולדתם או לשבור את הכסף בכך

עם תכנית הלימודים המקיפה שלו המורכבת מסרטוני הדרכה, חידונים אינטראקטיביים, תרגילי תרגול, כיתות וירטואליות ועוד הקורס הזה מכיל את כל מה שאתם צריכים כדי להתמצא בשפת הסימנים במהירות וביעילות, אז אל תחכו הירשמו עוד היום.

תפריט נגישות אתר