הזמנה לסדנת – "העצמת נשים חירשות וכבדות שמיעה"
דצמבר 8, 2009
יש טור אישי חדש
דצמבר 10, 2009
הצג הכל

אם אתם בגילאי 21-40, אינכם מועסקים ולא זכיתם להשכלה אקדמית - אתם מוזמנים להשתתף בתוכנית "סטרייב" . התוכנית מונגשת לאנשים חרשים וכבדי שמיעה על ידי המכון לקידום החרש.
בתאריכים - 15.12.09 ו- 23.12.09 יתקיימו כנסי הסברה על התוכנית. לפרטים ראה בכתבה.

חייך עומדים להשתנות !
Strive Israel (סטרייב ישראל) היא תכנית חברתית ייחודית שמטרתה להכשיר לעצמאות כלכלית ולפיתוח קריירה. התכנית מיועדת לנשים וגברים אשר מעוניינים לממש את הפוטנציאל שבהם. אם אתם בגילאי 21-40, אינכם מועסקים ולא זכיתם להשכלה אקדמית, אנו יכולים להעניק לכם את הכלים למימוש האישי והמקצועי שלכם.

יחד נעשה את השינוי!
אתה מוזמן לאמץ את הכלים הייחודיים שאנו רוצים להעניק לך ובטוחים שבעזרתם, יחד עם רצון גדול והתמדה, תשיג עצמאות כלכלית מלאה ותפרנס את משפחתך בכבוד. אנו נלווה אותך לאורך כל הדרך, נעניק לך תמיכה מלאה ונדאג שתגשים את המטרות החדשות שתציב לעצמך. יחד בעבודה משותפת, תשנה את חייך.

תוכנית Strive Israel (סטרייב ישראל) כוללת :
פיתוח כישורים אישיים, רכישת כלים להשתלבות מוצלחת בעבודה, ליווי בהשמה בעבודה, אימון אישי, מיומנות עבודת צוות, ייעוץ תעסוקתי, הדרכות והכשרות מקצועיות, מתן כלים וליווי לפיתוח קריירה.

חרשים וכבדי שמיעה מוזמנים להגיש מועמדות בסיוע הביטוח הלאומי התכנית מונגשת בסיוע המכון לקידום החרש

בסטרייב ישראל אנו מאמינים כי בכל אדם גלום פוטנציאל. הצטרף אלינו ותן תנופה להצלחתך!

תוכנית סטרייב ישראל
תוכנית סטרייב ישראל מורכבת ממסלול שאורכו כשנה וחצי – פרק זמן שבו אדם יכול לעבור תהליך משמעותי בפיתוח כישורים אישיים וברכישת מיומניות מקצועית.

שלבי התכנית:
שלב ראשון> סדנת הכנה לעבודה
סדנה אינטנסיבית לאורך חודש ימים בה מוענקים למשתתף כלים ייחודיים לפיתוח כישורים אישיים, להשתלבות בעבודה ולהצטיינות בה. בנוסף לכך, אנו מציגים בפני משתתפי התכנית את עולם התעסוקה ואת המיומניות הדרושות כדי להצטיין בו: מהשתלבות נכונה בארגון ועד להתפתחות בו. כמו כן,מוענק למשתתפי התכנית קורס מיומנויות מחשב הנדרשות כיום בכל מקצוע במשק.

שלב שני> השמה בעבודה
בתום הסדנה מסיייעת מחלקת ההשמה של סטרייב ישראל למשתתף למצוא מקום עבודה המתאים לכישוריו ולמיומנויותיו. ארגונים רבים כבר נחשפו לתהליך ההכשרה של סטרייב ישראל ומעסיקים את בוגרי התכנית. מאגר ארגונים המעוניינים לשתף עימנו פעולה מתרחב מדי יום.

שלב שלישי> לימודי "אופק" למצויינות בעבודה
חטיבת לימוד "אופק" מצויינות בעבודה, הינה חטיבת לימודים המקנה כלים למצוינות בעבודה ויצירת ערך ארגוני. חטיבת הלימודים מתחילה בתום הסדנה ובמקביל לתהליך מציאת מקום עבודה המתאים לכישוריי המשתתף. מטרת חטיבת הלימודים היא להעניק כלים נוספים למצוינות אישית ומקצועית ויצירת המשכיות ותנופה לקראת פיתוח מסלול קריירה.

שלב רביעי> אימון אישי
במקביל למפגשים הקבוצתיים, לכל משתתף נבנית תוכנית אימון אישי ע"י מאמן אישי, אשר כוללת שיחות אימון אישי פרונטאלי ובמייל. הליווי האישי מוענק למשתתף לאורך כל שלבי התכנית.

שלב חמישי > ייעוץ תעסוקתי
לאחר כחצי שנה ובהתאם לעמידה בתנאי התוכנית, מופנה המשתתף לייעוץ תעוסקתי הכולל מפגשים עם פסיכולוג תעסוקתי ואבחוני כישורים ונטיות, שמטרתם לסייע לו לזהות את הכיוון המקצועי המתאים עבורו.

שלב שישי> הכשרה מקצועית *
לכל משתתף מותאם מסלול הכשרה מקצועית על פי תוצאות הייעוץ התעסוקתי, נטיית ליבו ודרישת השוק. משך ההכשרה הוא בין חצי שנה לשנתיים (בהתאם למקצוע), ובסיומה תוענק תעודה המוכרת בשוק התעסוקה.

אנו מאמנים שכדי להצטיין ולהתקדם בעולם התעסוקה, יש להקפיד על תהליך של למידה מתמדת, ועל כן המסלול המוצע למשתתפי התכנית משלב עבודה מפרנסת ולמידה המתבצעת מעבר לשעות העבודה.
*סיוע במימון ההכשרה המקצועית כפוף לסיכום עם משרד התמ"ת ובהתאם לתקציב התמ"ת המיועד לכך.

שלב שביעי> פיתוח קריירה
בשלב זה אנו פועלים לפיתוח אופק תעסוקתי בהתאם להכשרה המקצועית שנרכשה. פיתוח האופק התעסוקתי מתבטא במתן ייעוץ תעסוקתי, בפיתוח קריירה, במתן הכשרה וכלים נוספים וכן במידת הצורך, אף בסיוע בהשמה מקצועית נוספת.

ממש בקרוב, תסתכל אחורה בגאווה ותבין שלקחת את ההחלטה ששינתה את חייך.

להצטרפות לתכנית סטרייב ישראל צרו קשר בפקס: 03-6206753
במייל לשגית sagitk@striveisrael.org
בית שטראוס, רח' בלפור 14, תל אביב-יפו.