שירות חדש ברשות שדות התעופה: מידע על המראות ונחיתות בנמל התעופה בן גוריון בחיוג מהיר

מכללת ספיר מזמינה אתכם לקורס בשפת הסימנים
אוגוסט 10, 2009
מדטון: יום פתוח לקהל הרחב בנושא
אוגוסט 10, 2009
הצג הכל

רשות שדות התעופה חונכת שירות נוסף לקהל הרחב: מידע כללי ומידע על נחיתות והמראות בנמל התעופה בן גוריון דרך חיוג מהיר - "כוכבית המותג"; החיוג מכל טלפון סלולרי 24 שעות ביממה. אנו מברכים על השירות החדש שיספק נגישות מוגברת לאנשים חרשים וכבדי שמיעה ומעודדים גופים נוספים ללמוד מרשות שדות התעופה!

 

השירות החדש זמין ומיידי ומאפשר לנוסעים לקבל נתונים עדכניים על לוח ההמראות והנחיתות מ / ואל נתב"ג, על מועדי הטיסות העדכניים, ומידע כללי נוסף. חיוג כוכבית *נתבג (4733*) מכל טלפון סלולרי מאפשר להגיע ישירות למודיעין נתב"ג המספק לציבור מענה טלפוני אדיב ברמת שירות גבוהה. חיוג כוכבית *המראות (247327*) וחיוג כוכבית *נחיתות (465727*) יאפשרו חיבור למענה הקולי האוטומטי של נתב"ג לקבלת מידע על המראות ונחיתות מטוסים.

השירות החדש של רשות שדות התעופה מהווה הרחבה נוספת של מגוון השירותים המוענקים לנוסעים ולקהל הרחב בנמל התעופה בן גוריון המדורג במקום הראשון מבין שדות התעופה במזרח התיכון – דרוג המתבסס על תוצאות כ- 200,000 שאלוני שביעות רצון, ביניהם שביעות הרצון מרמת השירות. בכוונת רש"ת להוסיף ולהרחיב שירותים אלה כל העת.

 בנוסף על חיוג הכוכביות ניתן להמשיך ולפנות 24 שעות ביממה למודיעין נתב"ג בטלפון: 03-9755555 או 6663*, למענה קולי להמראות ונחיתות בטלפון: 03-9723331, או לאתר האינטרנט www.iaa.gov.il – שם ניתן לקבל מידע בזמן אמת על נחיתות והמראות בנמל התעופה, או לקבל מידע על שירות הודעות הSMS-.

שירותי ה SMS ניתנים ללוח ההמראות והנחיתות של נתב"ג וביתר שדות התעופה בארץ, על מועדי הטיסות העדכניים, מאיזה טרמינל הן יוצאות ומה הסטטוס העדכני שלהן.
השירות ניתן על-ידי שליחת שאלה הכתובה בשפה שלכם, ללא קיצורים וללא קודים, למספר המקוצר 9595. המידע שיתקבל נכון למשך 36 שעות מרגע שליחת ההודעה ומחירו 49 אגורות. הוא זמין ללקוחות כל חברות הטלפונים הניידים – סלקום, פלאפון, פרטנר ומירס.

איך זה עובד?

המשפטים המנוסחים בשירות ה-SMS יכולים להיות בשפה העברית או באנגלית והשאלות אינן מחייבות מידע מוקדם לקבלת השירות.
דוגמאות:
– "אני מחפשת מידע לגבי זמני המראה של טיסות מנתב"ג לפריז"
– "מה קורה? האם הטיסה מאיסטנבול כבר יצאה?"
– "מתי תנחת טיסה 845 LY מלוס אנג'לס?"
– "טיסת אל על מניו-יורק"
– "המראות לרומא"
– "What flights go to Boston tomorrow morning?".