בריאות ורפואה

ניתוח החלפת מפרק ירך בישראל - מה שאתם צריכים לדעת

ניתוח החלפת מפרק ירך

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

אם אתם שוקלים ניתוח החלפת מפרק הירך, ישראל היא מקום מצוין לבצע את ההליך. עם מנתחים ומתקני בריאות מהטובים בעולם, ישראל מציעה שירותים כירורגיים יוצאי דופן שמגיעים עם שלל הטבות.

להלן כמה מהסיבות שכדאי לכם לשקול לעבור ניתוח החלפת מפרק ירך בישראל.

מהו ניתוח החלפת מפרק הירך?

ניתוח החלפת מפרק ירך הוא הליך כירורגי הכולל החלפת מפרק מפרק ירך או פצוע במפרק מלאכותי חדש.

המפרק המלאכותי, או התותב, עשוי מרכיבי מתכת ופלסטיק שנועדו לשכפל את התנועה הטבעית של מפרק הירך. התותבת מחוברת לעצם הירך (עצם הירך) ולשקע באמצעות מלט או ברגים מיוחדים.

ניתוח מסוג זה מבוצע בדרך כלל כאשר טיפולים אחרים לא הצליחו להקל על הכאב ושיקום התפקוד.

למה לעשות ניתוח החלפת מפרק ירך בישראל?

ישראל מציעה מנתחים ומתקנים רפואיים מהטובים בעולם בכל הנוגע למתן טיפול בטוח ויעיל לסוג זה של הליך.

לרופאים ישראלים ניסיון רב בניתוחי החלפת מפרק הירך, כלומר הם יודעים בדיוק כיצד לבצע אותם במהירות ובבטחה תוך הימנעות מסיבוכים אפשריים. 

בנוסף, רוב בתי החולים בישראל מציעים חבילות מקיפות הכוללות הערכות טרום ניתוחיות, אשפוז במהלך ההחלמה, ביקורי מעקב לאחר ניתוח עם מומחי שיקום וכן שירותים נוספים כגון פגישות פיזיותרפיה לאחר תקופת ההחלמה. לבסוף, בתי חולים רבים בישראל מספקים שירותי הסעות גם לחולים שאינם מסוגלים לעשות את דרכם הביתה לאחר הניתוח.

מנתחים מוסמכים ביותר

בישראל יש כמה מהרופאים האורטופדים המוכשרים והמנוסים בעולם. רבים מהמנתחים הללו הוכשרו בבתי ספר מובילים לרפואה ברחבי העולם ויש להם ניסיון של שנים בביצוע ניתוח החלפת מפרק הירך.

בנוסף למומחיותם, מנתחים ישראלים ידועים גם במתן טיפול חמלה ומותאם אישית לכל מטופליהם.

מתקנים חדישים

בתי החולים בישראל מצוידים בטכנולוגיה העדכנית ביותר ומציעים טיפול רפואי ברמה הגבוהה ביותר העומד בסטנדרטים בינלאומיים.

מבדיקות טרום ניתוח ועד לפגישות מעקב לאחר ניתוח, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שתקבלו טיפול מקיף מתחילתו ועד סופו כאשר תבחרו לעבור ניתוח החלפת מפרק ירך בישראל.

טיפול במחיר סביר

הודות למבנה התמחור התחרותי שלו, שירותי הבריאות הישראליים זולים באופן מפתיע הן לתושבים המקומיים והן למבקרים זרים כאחד.

בנוסף, בתי חולים רבים מציעים הנחות לאנשים הזקוקים לריבוי פרוצדורות או שהות ממושכת בבית החולים. זה מקל על מטופלים מכל העולם לנצל את הטיפול הרפואי המצוין מבלי לשבור את הכיס.

העלות של ניתוח החלפת מפרק ירך בישראל

עלות ביצוע ניתוח החלפת מפרק הירך בישראל משתנה בהתאם לבית החולים שתבחרו וכן באיזו חבילה תבחרו (אם בכלל). עם זאת, באופן כללי, אתם צריכים לצפות לשלם בין $10,000 - $20,000 USD עבור חבילה מלאה הכוללת הערכות טרום ניתוח ופגישות מעקב וכן את השהות בבית החולים שלכם בזמן ההחלמה.

דמי הובלה עשויים להיכלל גם בהתאם לחבילה שתבחרו אך עמלות אלו ישתנו בהתאם למקום מגוריכם בישראל והיכן יתקיים האשפוז.

לסיכום המאמר בנושא ניתוח החלפת מפרק ירך

ההחלטה אם לעבור ניתוח החלפת מפרק ירך או לא יכולה להיות החלטה קשה, אבל אם אתם שוקלים לעשות את זה בישראל אז תהיו בטוחים שתקבלו מהטיפול הטוב ביותר הקיים בכל מקום בעולם.

עם מנתחים מנוסים המוכנים לעזור לכם לעמוד שוב על הרגליים במהירות ובבטחה, בשילוב עם חבילות מקיפות המכסות את כל ההיבטים של תקופת ההחלמה שלכם - כולל דמי הובלה - אין צורך לחפש במקום אחר כשמגיע הזמן לניתוח שלכם!

אז אם אתם מחפשים טיפול רפואי איכותי במחיר סביר אז למה שלא תשקלו לבצע את ניתוח החלפת מפרק הירך בישראל? זו פשוט עשויה להיות ההחלטה הטובה ביותר שתקבלו אי פעם!

תפריט נגישות אתר