מכתב המלצה על מרכז תמיכה לסטודנטים חרשים/כבדי שמיעה

דברים שהורים חרשים "שומעים"
מרץ 9, 2009
חשבתם פעם לעשות משהו טוב?
מרץ 9, 2009
הצג הכל

בהגעתי לקורס אנגלית טכנית נדהמתי מהדרישות הגבוהות של הקורס, ישר פניתי למרכז תמיכה לסטודנטים שיש במוסד האקדמאי שלי והם באמת ניסו לעשות את המקסימום בשבילי והרגשתי שזה לא מספיק ואז החלטתי לפנות למכון לקידום החרש אשר מטפלים בסטודנטים חרשים/כבדי שמיעה

 

לכבוד: אורית זולברג

מנהלת מרכז תמיכה לסטודנטים חרשים וכבדי שמיעה.

 

מכתב המלצה על מרכז תמיכה לסטודנטים חרשים/כבדי שמיעה

 

הנני בוגר אוניברסיטה כבד שמיעה, בכל שנת לימודי הייתי בקשר הדוק עם המכון לקידום החרש.

להלן סיפור שקרה כהיותי סטודנט:

ככבד שמיעה סיימתי אנגלית ברמת פטור בכיתה ייחודית שמותאמת במיוחד לאנשים בעלי לקויות שונות כגון: הפרעות קשב וריכוז, כבדי שמיעה, עיוורים וכו'. אחד הדרישות למהנדסים בנוסף לכל זה הוא לעשות קורס באנגלית טכנית שזהו קורס מקצועי שמלמד את המהנדסים להבין מאמרים מקצועיים באנגלית. 

בהגעתי לקורס אנגלית טכנית נדהמתי מהדרישות הגבוהות של הקורס, ישר פניתי למרכז תמיכה לסטודנטים שיש במוסד האקדמאי שלי והם באמת ניסו לעשות את המקסימום בשבילי והרגשתי שזה לא מספיק ואז החלטתי לפנות למכון לקידום החרש אשר מטפלים בסטודנטים חרשים/כבדי שמיעה. דיברתי עם אורית זולברג סיפרתי לה את המצב שלי ודבר ראשון שעשתה זה לדבר עם המחלקה למרכז תמיכה לסטודנטים אשר היה בלי שום קשר בקשר הדוק עימה והם מכירים במכון לקידום החרש. מרכז תמיכה ביקש שנכתוב מכתב מקצועי אשר יפרט את הבקשה החריגה, מכתב זה הועבר לדרגים הבכירים במחלקה להנדסה וגם למרצה באנגלית טכנית והוחלט אחראי כמה דיונים להעניק לי פטור.

אורית מנהלת מרכז תמיכה לסטודנטים חרשים וכבדי שמיעה אשר הנחה אותי בצורה מקצועית  לאורך כל שנות לימודי והייתה בקשר הדוק עם מחלקות/גורמים רלוונטיות של המוסד אקדמאי שבו למדתי ועזרה בכל בעיה/שאלה.

אני מאוד ממליץ להיעזר במרכז תמיכה לסטודנטים/טרום סטודנטים אשר יכוון אתכם לגורמים המתאימים, והכי חשוב שתדעו שאתם לא לבד יש מאחוריכם גב חזק ותומך עם אנשים מקצוענים.

 

בברכה,

מקסים.