אינטרנט ומחשבים

כרטיס ביקור דיגיטלי – למה זה חשוב בעידן של היום?

כרטיס ביקור דיגיטלי

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

בעידן הטרום דיגיטלי, לא כל כך מזמן, כבעלי עסקים היו רוצים לשמור על קשר עם הלקוחות שלהם הם היו מעניקים להם כרטיס ביקור מודפס עם כל הפרטים ליצירת קשר. בעלי עסקים רבים היו טורחים לעצב, ולבדוק כל מילה ובסוף להדפיס, כמות של כרטיסי ביקור לחלוקה. המחיר היה משתנה בגלל עובי הנייר ועד כמה יוקרתית נראית ההדפסה, כמות המילים וכן הלאה. ואז, ביום בהיר אחד אותו בעל עסק היה עובר משרד או מחליף מספר טלפון ופתאום כרטיס הביקור שלו כבר לא היה רלוונטי, והוא היה צריך שוב ללכת לעצב כרטיס ביקור חדש, להדפיס אותו ושוב לחלק אותו וכן הלאה. בעידן הדיגיטלי של היום אין צורך בכל הסיפור הזה, כרטיס ביקור דיגיטלי עונה על כל הצרכים של בעל העסק בשמירה על קשר עם הלקוחות שלה ובאופן הרבה יותר חכם. נפרט לכם פה את כל היתרונות של כרטיס ביקור דיגיטלי, למי כדאי להשיג כזה ומתי.

מה זה בכלל כרטיס ביקור דיגיטלי?

כרטיס ביקור דיגיטלי הוא למעשה סוג של מיני אתר מתומצת או דף נחיתה שכולל את כל המידע על העסק שלכם, השירותים שהעסק שלכם מציע, אפשרות ליצור איתכם קשר, המקום להתרשם בו מעבודות קודמות שלכם ועוד. באמצעות כרטיס ביקור דיגיטלי הלקוחות שלכם יכולים להגיע לעסק בקלות באמצעות ניווט, ליצור איתכם קשר באמצעות פייסבוק, וואטס אפ ועוד, ובעיקר להתרשם מכם ולהתקדם מולכם. בניגוד לאתרי אינטרנט של עסקים, שכוללים הרבה מידע, מלל ועמודים על עמודים, מטרתו של כרטיס הביקור הדיגיטלי היא לייצר בקלות ובמהירות אינטרקציה בינכם לבין לקוחות פוטנציאלים עם מינימום של תוכן, אבל באופן כזה שעדיין תהיה לעסק שלכם נוכחות דיגיטלית בולטת וזמינה. למעשה, גם אם יש לכם אתר אינטרנט או עמוד פייסבוק פעיל, אתם עדיין צריכים כרטיס ביקור דיגיטלי שיעלה את היכולת שלכם להגיע ללקוחות פוטנציאליים. 

מה היתרונות של כרטיס ביקור דיגיטלי?

היתרון הגדול ביותר של כרטיס דיגיטלי על פני כרטיס מודפס הוא כמובן היכולת שלו להישאר תמיד מעודכן בקלות. אם דיברנו על כך שבעבר כשפרטים של עסק השתנו היה צריך שוב להדפיס ושוב לחלק את כרטיס הביקור המודפס, בכרטיס דיגיטלי אפשר לעדכן את הפרטים בכל רגע נתון והם תמיד יהיו מעודכנים עבור המשתמש בקצה. יתרון גדול נוסף של כרטיסי ביקור דיגיטליים הוא שהם נוטים לעלות גבוה בתוצאות החיפוש בגוגל, כשכרטיס ביקור דיגיטלי עולה בתוצאות החיפוש אתם יודעים שהלקוחות מקבלים מידע רלוונטי עליכם, כאשר עולים אתרים אחרים שמאגדים מידע על מגוון של עסקים כמו לדוגמה פייסבוק, אתם נמצאים בתחרות עם עוד עסקים דומים. יתרון נוסף לכרטיס הדיגיטלי הוא העלות הנמוכה שלו ביחס לפיתוח של אתר לדוגמה. 

 

תפריט נגישות אתר