יישור שיניים

יישור שיניים וסתימות בשיניים האם זה עובד ביחד?

יישור שיניים וסתימות בשיניים האם זה עובד ביחד

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

אנחנו חיים בעידן בו אנחנו יכולים לפתור שורה ארוכה של בעיות יחסית בקלות. אם ההורים שלנו נאלצו להסתובב עם השיניים אותן קיבלו בירושה, הרי שהיום זה ממש לא עובד ככה. אם אתם לא מרגישים ביטחון בחיוך שלכם, יש לנו הרבה מאוד מה להציע לכם כדי להמודד עם הבעיה. פעמים רבות יש מי ששואלים האם יש בעיה לערוך יישור שיניים במידה ויש סתימות או חורים בשיניים וכן הלאה. אנחנו כאן כדי לעשות לכם קצת סדר. אנחנו נדבר בהרחבה על תהליך העבודה שלנו בתור אנשי מקצוע ונעזור לכם להבין מה בדיוק צריך לדעת לפני שמתחילים בתהליך. אז קדימה, ללא הקדמות מיותרות, בואו ניגש לעיקר.

איך נראה תהליך יישור מקצועי

אז כדי שתוכלו להבין מה עלול לסכן את תהליך יישור השיניים ומה לא, אנחנו רוצים להסביר איך תהליך העבודה שלנו מתנהל הלכה למעשה.

בשלב הראשון, אנחנו מאבחנים את הבעיה: יישור שיניים הוא מושג רחב יחסית אשר מתייחס לשורה ארוכה של מקרים. אבל אם אנחנו נהיה ספציפיים, אז העבודה בכל מקרה תהיה קצת שונה. יש מי שלמשל, סובלים מחוסר התאמה בין קו הלסת התחתון והעליון. במקרה כזה, אנחנו נרצה אולי להשתמש ברסן, מין התקן הנשען על הצוואר או הראש, כדי ליצור לחץ שיחזיר את הלסת למקומה הנכון. במקרים אחרים, אם למשל יש רווחים בשיניים או אם שן אחת לא ממוקמת במקום מדויק, נרצה להשתמש בקוביות לשיניים ועוד. כמו שאפשר לראות, יש לנו מגוון כלים לעבודה ואנחנו צריכים להבין באילו כלים אנחנו רוצים להשתמש, לכן, חשוב להגיע קודם כל לאבחון. במהלכו אנחנו נצלם את השיניים, נבין לעומק את הבעיה כדי שנוכל לצאת לדרך ולהביא גם לתיקון.

בשלב השני אנחנו נרצה להבין האם יש בעיות בשיניים אותן צריך לפתור קודם לכן: אנחנו צריכים להבין כי מהרגע בו אנחנו מתקינים סד לשיניים, לא משנה אם אנחנו מדברים על יישור שיניים שקוף - https://www.hechtsmile.com/treatments/invisalign/ - או על כזה שאינו שקוף, הרי שאנחנו כמו מייצרים מצב בו חיידקים עלולים להיקלע לנקודת החיכוך בין הסד ובין השן. מה שכמובן, יביא בהמשך להפתחות של חורים וכדומה. כלומר, עלינו להבין מראש האם יש בעיות אותן אנחנו צריכים לפתור לפני שנצא לדרך. בנוסף, אנחנו צריכים להבין האם יש חורים כבר בהתחלה, כיוון שכל העניין בתהליך הזה, זו ההתמדה. המטרה שלנו היא ללחוץ על השיניים פרק זמן ארוך דיו, כדי שאלו יגיעו למקום הרצוי. אם אנחנו צריכים באמצע להפסיק כדי לבצע טיפול , אשר לאחריו תקופת החלמה וכן הלאה. הרי שאנחנו כמו מפספסים את המומנטום, מה שבעתיד, פשוט יפגע בתהליך. לכן, אנחנו חייבים להבין מול מה אנחנו מתמודדים כדי שנוכל לצאת לדרך.

בשלב השלישי, נתחיל בעבודה: כאן אנחנו נכנסים לתהליך העבודה, בניסיון ליישר את השיניים ולהגיע לתוצאה הנאה והאסתטית ביותר.

האם הטיפולים רלוונטים בכל גיל?

הרבה פעמים יש מי שנמנעים מטיפולים מהסוג הזה מתוך מחשבה לא נכונה, כי הטיפולים הללו רלוונטים רק לבני נוער וכדומה. אבל אנחנו צריכים לזכור כי היום אפשר ליהנות מתהליכים של יישור שיניים שקוף וכדומה. כלומר, אם אתם מרגישים אי נוחות מסוימת מעצם התהליך, יש לנו כלים שיאפשרו לכם להשלים את הטיפול בלי להרגיש אי נוחות מהסוג הזה. אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום כדי שנוכל להציע לכם את הטיפול המתאים ביותר עבורכם.

תפריט נגישות אתר