יועצים פיננסים

ייעוץ פיננסי - ההגדרה והמשמעות של ייעוץ מסוג זה

ייעוץ פיננסי

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

ייעוץ פיננסי הוא אסטרטגיית השקעה המסייעת לאנשים לחסוך או להשקיע את כספם. זה יכול להיות בצורת מתכנן פיננסי, יועץ פיננסי או מנהל הון. כמו כן, ייעוץ פיננסי אינו בהכרח מתן המלצות אישיות למישהו כיצד להשקיע או לבזבז את כספו. זה יותר על לעזור לאנשים להבין מה הם צריכים לעשות עם הכסף שלהם וכיצד להשיג את ההחזר הטוב ביותר על ההשקעות עבורם. זה יכול להיות כל דבר מהשקעה בבורסה ועד לבחירת אסטרטגיית השקעה מתאימה.

ניתן למצוא את ההגדרה של ייעוץ פיננסי בחוק הייעוץ הפיננסי משנת 2007: "ייעוץ פיננסי" פירושו מידע או המלצה שניתנה או ניתנה לאדם על ידי יועץ בהקשר של יחסיו עם אותו אדם וכולל כל מידע אחר שניתן או נעשה. לאותו אדם.

כמו כן, ייעוץ פיננסי אינו רק היכולת להשקיע בבורסה. זה יכול גם להתייחס לעזרה לאנשים ליצור תקציבים, להבין את הכספים האישיים שלהם, ואפילו לספק טיפים כיצד הם יכולים לחסוך כסף ולהרוויח יותר כסף.

במידה ואתם מחפשים ייעוץ פיננסי מקצועי אשר יוכל לענות על דרישותכם, אנו ממליצים על AM-Saving - ניהול סיכונים משפחתי. כתובת אתר האינטרנט היא: https://am-saving.co.il/

ההבדל בין יועץ השקעות ליועץ פיננסי

יועץ השקעות הוא אדם שמייעץ בהשקעות, כגון מניות, אג"ח וקרנות נאמנות. יועץ פיננסי הוא מישהו שנותן ייעוץ כיצד לנהל כסף, כולל מיסים ותכנון פרישה.

כמו כן, יועץ השקעות גובה בדרך כלל אחוז מהסכום המושקע על ידי לקוחות. יועצים פיננסיים גובים בדרך כלל תשלום שעתי או תשלום קבוע עבור השירותים שלהם.

ההבדל בין יועץ השקעות ליועץ פיננסי עשוי להיראות קטן אך הוא יכול לעשות את כל ההבדל בכל הנוגע ליציבות הפיננסית שלכם.

אילו קטגוריות של יועצים פיננסיים הן הטובות ביותר עבורכם

יש הרבה יועצים פיננסיים בחוץ. בין אם אתם מחפשים עזרה עם המיסים, הביטוח או ההשקעות שלכם, תוכלו למצוא איש מקצוע שיעזור לכם. עם זאת, חשוב לדעת איזה סוג של יועץ הוא הטוב ביותר עבורכם לפני שכירת אחד.

בחלק זה, נדון באילו קטגוריות של יועצים פיננסיים הם הטובים ביותר עבור אנשים שונים ומה הם יכולים להציע מבחינת שירות ומומחיות.

  • יועץ פיננסי אישי - סוג זה של יועץ עוזר לאנשים עם הכספים האישיים שלהם כגון מיסים וביטוח. הם גם עוזרים לאנשים לתכנן את הפרישה שלהם ולקבל עצות כיצד הם יכולים להשקיע כסף כדי להצמיח אותו לאורך זמן.
  • השקעות פיננסיות - סוג זה של יועץ עוזר לאנשים לקבל את החלטות ההשקעה הנכונות כדי שיוכלו להפיק את המרב מכספם לאורך זמן. הם גם מספקים מידע על מגמות שוק כך שהמשקיעים יוכלו לדעת מתי זה זמן טוב לקנות או למכור מניות או איגרות חוב מסוימות בהתבסס על תנאי השוק הנוכחיים.

כמו כן, הסוג הטוב ביותר של יועץ פיננסי אישי הוא מישהו שיש לו הרבה ניסיון וידע בתחום בו הם מייעצים. הם צריכים גם להבין טוב את התעשייה ואת המגמות הנוכחיות שלה.

כמה חברות ייעוץ יצרו אינדקס קנייני משלהן בשם "אינדקס היועצים הפיננסיים האישיים". המדד מדרג את היועצים לפי יכולתם להעניק ללקוחות ייעוץ אישי איכותי.

מקווים שמאמר זה ענה לכם על כל השאלות בנושא ייעוץ פיננסי, מקווים שחידשנו לכם דברים שלא ידעתם לפני בנושא ושהתוודעתם לדברים שלא ידעתם לפני כן, למאמרים נוספים בנושא ובנושאים אחרים מוזמנים לבקר באתרנו.

תפריט נגישות אתר