המכון לקידום החרש וסלקום גאים להציג קורס ראשון וניסיוני לשרות לקוחות פרונטאלי בשפת הסימנים

קורס יזמות לעצמאיים
מאי 3, 2010
יש מודעות דרושים חדשות
מאי 3, 2010
הצג הכל

נציגי שירות נבחרים בסלקום עוברים קורס ניסיוני בשפת הסימנים על ידי מורים מהמכון לקידום החירש. הנציגים יעניקו שירות במרכזי שירות שנקבעו מראש בשיתוף המכון לקידום החירש

לראשונה בארץ המכון לקידום החירש החל בקורס הכשרה נסיוני בשפת הסימנים בחברת סלקום .

מטרת הקורס להעניק שירות פרונטאלי לאנשים חרשים וכבדי שמיעה במרכזי שרות נבחרים שנקבעו מראש, בשיתוף המכון לקידום החרש .
בארץ חיים כ- 700,000 אנשים חרשים וכבדי שמיעה והירידה בשמיעה קיימת בכל חלקי האוכלוסייה על גלאיה השונים.

המכון לקידום החרש פועל ליצר שוויון ונגישות בחברה עבור האדם החרש/כבד השמיעה. המכון לקידום החרש יזם פגישה עם סלקום ויחד החלו בשיתוף הפעולה בכדי להנגיש את שירותי הסלולר לאנשים חרשים וכבדי שמיעה.

בשלב ראשון יוענק שירות חלקי במרכזי שירות נבחרים שנקבעו מראש בשיתוף מכון לקידום החירש ועל בסיסם תתעדכן תוכנית הלימוד הנסיונית.
הקורס להכשרת נציגי שירות בשפת הסימנים בחברת סלקום החל ב-22/4/2010 כקורס ניסיוני וראשוני.
מטרות הקורס כוללות חשיפה לתרבות החירשים, רכישת כלים להבנת שפת הסימנים הישראלית ורכישת אוצר סימנים בשפת הסימנים הישראלית. הקורס יכלול לימוד אוצר מילים על פי נושאים שונים תוך דגש מיוחד על מילים מעולם התוכן הרלוונטי לתחום הסלולר בשפת הסימנים הישראלית, לימוד כללי המבנה הדקדוקי של שפת הסימנים הישראלית ולימוד היבטים תרבותיים בקהילת החרשים. הקורס ילמד בשיטה ייחודית- ויזואלית על ידי מורה חרש מוסמך שיעביר חומר לימודי בסיסי לתקשורת בין אדם חרש לאדם שומע.

אנו מברכים את חברת סלקום על פרוייקט חשוב זה וקוראים לחברות נוספות להנגיש את שירותיהן לקהל החרש/ כבד השמיעה בארץ ולהכשיר את עובדיהם בשפת הסימנים.