שירותי אינסטלציה

הדברים שכדאי לדעת לפני העסקת אינסטלטורים

אינסטלטורים Min

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

בחירת חברת האינסטלציה הטובה ביותר עבור הצרכים שלכם יכולה להיות משימה קשה. חשוב להכיר את תכונותיו של אינסטלטור טוב ומה ניתן לצפות מהם. בבחירת אינסטלטור, חשוב לוודא שהוא בעל רישיון ומבוטח. חברות מסוימות עשויות לטעון שהן בעלות רישיון אך לא ממש. כדי להימנע מכך, ודאו שאתם עושים את המחקר שלכם לפני שאתם שוכרים מישהו לפרויקט שלכם.

אינסטלטורים מורשים הם אלה שעמדו בכל הדרישות שנקבעו על ידי מדינתם ומורשים לעבוד ללא השגחה של אדם מורשה אחר באותה מדינה. הם גם עוברים הכשרה וחינוך קבועים ממועצת הרישוי של המדינה שלהם על מנת לשמור על הרישיון שלהם וכן לעמוד בסטנדרטים הנוכחיים של התעשייה.

טובי האינסטלטורים למקומות מגורים צריכים להיות בעלי מוניטין טוב בקהילה ולהציע שירות לקוחות איכותי. אינסטלטורים מסחריים הם בדרך כלל זולים יותר מאשר אינסטלטורים למקומות מגורים, אך לרוב עבודתם אינטנסיבית יותר. הם צריכים להקפיד על קודים מסוימים כדי לבצע את עבודתם באופן חוקי, מה שעלול להוביל לעלויות גבוהות יותר.

תעשיית האינסטלציה

המונח "אינסטלציה" מתייחס לצינורות המובילים מים ממקור אל מתקנים בתוך מבנה או מפעל תעשייתי. המילה נובעת מאנגלית תיכונה "plumb" שמשמעותה עופרת (כמו ב"plumb-line"), מכיוון שעופרת שימשה לאיטום החלקים הדולפים בצינורות.

ענף האינסטלציה הוא מונח רחב הכולל התקנה, תחזוקה ותיקון של מערכות מים ושפכים, ניקוז, גז, חימום וקירור. אינסטלטורים הם אנשי מקצוע האחראים על התקנה ותחזוקה של בעיות אלו. הם גם מתקינים שירותים וכיורים וכן בונים מבנים חדשים.

ניתן לחלק את עבודות האינסטלציה לשתי קטגוריות: מגורים ומסחר. אינסטלטורים למגורים אחראים על התקנה או תיקון מערכות אינסטלציה למגורים בעוד שרברבים מסחריים מספקים שירותים על מבנים מסחריים.

תעשיית האינסטלציה היא שוק שזקוק לעובדים מיומנים. הביקוש לאינסטלטורים גובר בשנים האחרונות והענף צפוי להמשיך ולגדול ככל שהאוכלוסייה תזדקן.

תפריט נגישות אתר