ביטוחי רכב

ביטוח אופנוע ומה אתם שיהיה לכם בו

ביטוח אופנוע Min (2)

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

ביטוח אופנוע הוא סוג של ביטוח שנועד לכסות את עלות הנזק לאופנוע או אובדן. חוק ביטוח לאופנועים נכנס לתוקף בשנת 2000. חוק זה הועבר על ידי הממשלה להסדרה ותקינה של פוליסות ביטוח עבור אופנועים בהודו.

מה זה ביטוח אופנוע

ביטוח אופנוע הוא סוג של ביטוח שמיועד במיוחד לכיסוי אופנוע. זה בדרך כלל מכסה את הרוכב על האופנוע, אבל זה יכול לכסות גם את האופנועים עצמם.

הוא מגיע בצורות רבות כולל נזקי גוף, תשלומים רפואיים ונזקי רכוש. רוכבי אופנועים מחויבים גם על פי חוק לכיסוי אחריות צד שלישי לפחות במקרה שהם גורמים לתאונה בזמן רכיבה על האופנוע שלהם.

היתרונות שלו

ביטוח אופנועים חשוב לא רק לבטיחות הרוכב, אלא גם עוזר לו להימנע מהפסדים כספיים.

אנשים רבים נוטים לחשוב שביטוח לאופנועים הוא מותרות והם לא יכולים להרשות זאת לעצמם. עם זאת, זה לא נכון ויש הרבה יתרונות שאתם יכולים לקבל על ידי ביטוח לאופנוע.

היתרונות של ביטוח לאופנועים הם:

  • הגנה מפני פציעות או נזקים שנגרמו מתאונות.
  • כיסוי הוצאות רפואיות כתוצאה מתאונה.
  • הגנה מפני תביעות אם אתם גורמים נזק לרכוש או לאדם של מישהו אחר.

חשוב לדעת לפני

ביטוח עבור אופנועים הוא נושא שנדון ונדון במשך שנים. במאמר זה, אנו הולכים לכסות את הדברים החשובים ביותר שכדאי לדעת על ביטוח עבור אופנועים.

חשוב לדעת על ביטוח עבור אופנועים:

  • ביטוח אופנוע הוא סוג של כיסוי אחריות אישית. הוא מגן על המבוטח מפני הפסד כספי אם יימצא רשלני או אשם בתאונה שגרמה לפציעה או מוות של אדם אחר או נזק לרכושו.
  • אם יש לכם רכב משלכם, עליכם לשאת גם כיסוי נהג אישי וגם לא מבוטח באותה פוליסה. המשמעות היא שמגבלות החבות האישית שלכם מוכפלות על ידי נשיאת כיסוי נהג לא מבוטח איתו.
  • קיימים שני סוגי כיסויים הזמינים לבעלי אופנועים - נזקי גוף ונזקי רכוש - המכסה סוגים שונים של נזקים שנגרמו מתאונה. לדוגמה, אם אתם נפגעים ממכונית בזמן שאתם רוכבים על האופנוע שלכם, פציעת גוף תכסה הוצאות רפואיות הקשורות לפציעות שלכם, אך נזק לרכוש יכסה כל הוצאות אחרות

תפריט נגישות אתר