בעלי מקצוע

בטוחים עם – מרגישים בלי: מתקדמים לסורגים שקופים

Metal Grid For Window. Security Bars. House Window Iron Security

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

סורגים נועדו לשמור על החלונות מפני פריצות, מזיקים כגון יונים ותחושת ביטחון כללית. העניין הוא שעד כה, הם היו אמנם יעילים אך רחוקים מלהיות אסתטיים. כיום נוצרה אלטרנטיבה מודרנית לסורגי הברזל הבולטים והעצובים, שנועדה לענות על אותם צרכים בדיוק מבלי להתפשר על מראה הבית ועל האיכות. סורגים אלו עשויים חומרים חזקים אך כמעט בלתי נראים לעין, כך שמדובר באיזון המושלם בין פרקטיות ואסתטיקה!

האם סורגים שקופים מומלצים כמו הסורגים המסורתיים?

אנחנו יודעים, קשה לפעמים להתנתק מהרגלים ישנים ולקבל את החדשנות והקידמה. אלא שבכל הקשור לסורגים, מדובר בשדרוג של ממש!

  • חזות אסתטית של המבנה - לסורגים שקופים יתרון אסתטי משמעותי שכן הם שומרים על השלמות החזותית של המבנה. בניגוד לסורגים מסורתיים אשר לרוב אינם נעימים לעין וחוסמים את אור השמש, סורגים אלה אינם חוסמים דבר ושומרים על החלונות מסודרים ואסתטיים.
  • עיצוב מודרני – כשמדברים על עיצוב מודרני, לרוב מדובר בעיצוב ששם דגש על מינימליזם ואור טבעי, כך שסורגים שקופים מתאימים לכך באופן מושלם. הם עדינים, כמעט בלתי נראים ומשתלבים בקלות עם כל סגנון אדריכלי מבלי לפגוע בעיצוב הבית. כשאתם בוחרים סורגים שקופים, אינכם צריכים יותר להתפשר על ההחלטה בין בטיחות לסגנון – הכל מגיע בפתרון אחד!
  • חלל מואר – לא בכדי רבים תמיד יחפשו את אותו בית 'מואר' שאור טבעי חודר אליו. יש משהו באור טבעי שמפיח חיים בחלל והופך אותו לנעים וביתי הרבה יותר. הסורגים השקופים אינם חוסמים את אור השמש, מאפשרים לו להיכנס פנימה במלוא הדרו ולשמור על החלל הפנימי מואר, ביתי ונעים.

שקופים אך עמידים

ייתכן שהדבר הראשון שתחשבו יהיה שהסורגים השקופים עשויים חומרים הרבה פחות עמידים, כך שהם לא יבצעו את עבודתם נאמנה. עם זאת, כיום מייצרים אותם תוך שימוש בחומרים חזקים במיוחד כמו פוליקרבונט. חומר גלם זה עמיד בפני בלאי ופגעי מזג האוויר, כלומר סורגים שקופים יכולים לעמוד במבחן הזמן מבלי לאבד מחוזקם או משקיפותם, גם כאשר מצטבר עליהם לכלוך.

ואם כבר לכלוך, יתרון נוסף של הסורגים השקופים נובע מכך שקל מאוד לנקות אותם. סבון ומים יספיקו, שכן הם אינם דורשים טיפולים או ציפויים מיוחדים. עם זאת חשוב להקפיד לנקות את הסורגים באופן קבוע כדי למנוע הצטברות לכלוך ואבק, אשר עלולים לחסום מעט את אור השמש.

שקוף שזה סורג

נמאס לכם מהסורגים הישנים, המאסיביים והבולטים שאי אפשר להתעלם מהם לא משנה כמה פרחים תניחו על אדן החלון שלכם? זה הזמן להתקדם ולשדרג! אצל https://www.reshethagana.com/ מחכים לכם מגוון פתרונות מתקדמים ובעיקר שקופים, לחלונות אסתטיים ובטוחים בדיוק באותה רמה גבוהה אליה הייתם רגילים עד היום. הפתרון המושלם שמאזן בין איכות ויופי, בקרוב אצלכם בבית!

תפריט נגישות אתר