אחיה קמארה, לשעבר מנכ"ל ארגון "בקול" מונה כיו"ר ארגון "בזכות"

קורסים חדשים בשפת הסימנים!!!
אוגוסט 3, 2009
הידעתם ? אפשר ליצור עמנו קשר אונליין!
אוגוסט 3, 2009
הצג הכל

 אחרי שנים ארוכות של עשייה ותרומה לטובת אנשים חרשים וכבדי שמיעה בכל דרך אפשרית, מונה מר אחיה קמארה, לשעבר מנכ"ל ארגון "בקול" ליו"ר ארגון "בזכות". חבר המנהלים של המכון לקידום החרש ועובדיו מאחלים למר אחיה קמארה ברכת דרך צליחה והמשך עבודה ותרומה פורייה לטובת אנשים בעלי מוגבלויות.

מצורפת ידיעה שנמסרה מארגון "בזכות"

אחיה קמארה (40), בעל תואר ראשון בפסיכולוגיה ותואר שני בחינוך, חבר הנהלת 'בזכות' מאז שנת 2003, נבחר לתפקיד יו"ר הארגון ויחליף בו את עוה"ד יהונתן גיליס.

קמארה היה ממקימי ארגון "בקול" – ארגון כבדי השמיעה בישראל והמנכ"ל הראשון שלו עד לאחרונה. הוא משמש כסגן נשיא הארגון העולמי של כבדי השמיעה (IFHOH) ופעיל בתחום של זכויות אנשים עם מוגבלות בארץ ובעולם. בין השאר הוא שותף לפרויקט פיתוח שירותי שיקום בתחום השמיעה של ארגון הבריאות העולמי וחבר הוועדה המייעצת של נציבות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות במשרד המשפטים.

בתפקידו החדש כיו"ר ארגון "בזכות" – המרכז לזכויות אדם של אנשים עם מוגבלות, מתכוון קמארה להמשיך בעשייה הציבורית, בפעילות לקידום חקיקה פורצת-דרך, שהחלה ביוזמת חקיקת חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות, בשינוי עמדות כלפי אנשים עם מוגבלות וביצירת שותפויות שיאפשרו לארגון בזכות למנף את הישגי הארגון לקידומם של אנשים עם מוגבלות בישראל.

אחיה הוא אדם כבד שמיעה וכבד ראיה ועצם בחירתו כיו"ר בזכות מהווה אמירה ציבורית לגבי מקומם של אנשים עם מוגבלות בקידום השוויון בישראל.

(צילום – עידו גרנות)