חנות חיות

אוכל לחיות בית מזמינים עם מחמדים חנות חיות

אוכל לחיות בית מזמינים עם מחמדים חנות חיות

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

מחמדים חנות חיות היא המקום האידיאלי למצוא בו את המזון הנכון לחיות המחמד שלכם, וזאת לצד שירות אישי ואוהב לחיות שלכם, והערכה רבה לכם – שלקחתם על עצמכם את האהבה המופלאה הזו, ושאתם מגדלים חיה בבית. אוהבי חיות תמיד מתקבלים בברכה ובחיוך במחמדים, כי ככה זה כשאוהבים. כדי לעודד אנשים לאמץ חיות ולגדל אותן באהבה, מחמדים מציעה מעטפת שלמה של פתרונות, נגישים, איכותיים, ומקיפים לגמרי.

ברמה היומיומית, החיות שלכם צריכות לאכול ולשתות. הן צריכות ליהנות מהאוכל שהן מקבלות, וגם לפתח חוסן ובריאות ממנו. הן צריכות להתפתח, לעכל טוב, להיות שמחות ומלאות חיוניות, ובקיצור – לחיות את החיים הטובים. בין אם אתם מגדלים בבית חתול שקט ונחבא אל הכלים, או כלב מופרע שלא מפסיק לרוץ ולנגוס בספות, צריך שיהיה להם אוכל שתומך אותם, מחזק אותם, ועושה להם, ולכם, טוב.

במה תאכילו את חיות המחמד שלכם:

  • להאכיל כלב נכון – חשוב מאוד לזכור ולהבין שכל כלב הוא עולם ומלואו. נכון, נהוג לחלק כלבים לזנים וגזעים, לגילאים ושלבים בחיים, אבל בסופו של דבר, כל כלב הוא ייחודי, ואם הכלב שלכם בררני במיוחד, זה כי ככה הוא, ומגיעה לו אהבה בדיוק כפי שהוא. לכן לפעמים לוקח זמן לגלות מה האוכל האידיאלי עבור הכלב שלכם, מה גם שיש לזכור שאצל כלבים (וגם אצל חתולים כמובן, ממש כמו אצלנו בני האדם), טעם יכול להשתנות, וכך גם צורך יכול להשתנות, בהתאם, למשל, לשינויים בריאותיים ולשינויים באורחות החיים. כלבים מסוימים הורגלו לאכול רק אוכל רטוב, ולא יסכימו לגעת באוכל יבש. אחרים אוכלים פחות או יותר כל דבר שהם יכולים, וממש לא אכפת להם מאיפה זה הגיע. הרוב נמצאים איפשהו באמצע הסקאלה, ושווה להשקיע קצת משאבים בהתחלה כדי לגלות לא רק מה הם אוהבים, אלא מה הם הכי אוהבים.
  • להאכיל חתולים נכון – חתול צריך לאכול אוכל לחתולים. נכון, חתולים מסוימים, הפחות בררנים, או לעיתים דווקא העקשנים יותר, בעלי האופי, יעדיפו אוכל מאוד ספציפי, ואפיל וזה אוכל לכלבים. אבל בכל זאת, חשוב, מומלץ ואף הכרחי לבריאות החתול שתשקיעו זמן ומשאבים למצוא מה האוכל הנכון עבור החתול שלכם. חתולים רגישים יותר מכלבים, ואכילה של אוכל שאינו מותאם להם, אפילו אם הוא טעים להם, עלולה להוביל מהר מאוד לחולי, וחבל. יש כיום בשוק מספיק חברות ומוצרי מזון לחתולים כדי שכל חתול וחתולה ימצאו את האוכל המושלם עבורם, ובמרכז מחמדים חנות חיות עשירה באוכל לחתולים, כדי שכל אוהב חתולים יוכל להאכיל את החתול או החתולים שלו בשלווה.

מעבר לאכילה בחיי היומיום, הרי שבמקרים שונים תקבלו ייעוץ ספציפי לתקופה מסוימת למזון מסוים. למשל אם החתול או הכלב שלכם עבר הליך כירורגי, או נמצא כעת בהתמודדות עם מחלה כלשהי, כרונית או אקוטית, יכול מאוד להיות שהם יצטרכו מזון המותאם לשלב זה בחיים באופן מאוד ספציפי.

תפריט נגישות אתר