תרמו לנו

המכון לקידום החרש הוא מוסד ללא כוונת רווח (מלכ"ר) אשר חלק גדול מפעילות מתאפשר באמצעות תרומות של אנשים טובים, אשר מאמינים בנו ובפעילות שלנו. נשמח מאד אם תוכלו לתרום ולעזור.


For English "Support us" Page please click here

לתרומות למכון לקידום החרש לחצו כאן:

Jgive - הינו מיזם חברתי ללא מטרות רווח, ראשון מסוגו בארץ ובעולם, שהוקם במטרה: להרחיב את תרבות הנתינה בישראל; לחזק את הערבות ההדדית בחברה; ולעודד תרומה והשפעה של כל אחת ואחד, יחידים וחברות מסחריות, בסכומים קטנים או גדולים - כל אחד לפי יכולתו הכלכלית ולמטרות המשמעותיות בעיניו.

עברית - English

ישראל תורמת - אתר התרומות הגדול ביותר של ישראל מאפשר לכם, גם בישראל וגם בארצות אחרות. רמת השקיפות של העמותה אשר מוצגת באתר מהווה הוכחה נוספת לאופן שבו היא פועלת. ניתן לתרום גם בשקלים וגם בדולרים והליך התרומה פשוט וקל.

 

להלן מספר אלטרנטיבות לתרומות למכון לקידום החרש:

עגלו אותנו לטובה -(למחזיקי כרטיס אשראי של לאומי קארד, ישראכרט ואמריקן אקספרס) המכון לקידום החרש הצטרף לפעילות של עמותת "עיגול לטובה". עיגול לטובה היא עמותה ללא כוונת רווח שמטרתה לאפשר לאנשים לעגל את סכומי העסקאות שהם מבצעים בשגרת יומם, ולהעביר את סכום העיגול לתרומה לארגונים הפועלים ללא כוונת רווח על-פי בחירתם. סכומי תרומה פעוטים מאנשים רבים יצטרפו לסכום גדול ביותר, אשר יאפשר עזרה ממשית למטרות ראויות בישראל ובעולם

 רוצים לתרום ? חשוב שתדעו:
• פעילות העמותה ממומנת בעיקר ע"י תרומות פרטיות, עסקיות וקרנות פילנתרופיות.
• העמותה הינה מלכ"ר.
• המכון לקידום החרש זכה בדירוג גבוה ובתו השקיפות במדד "מידות" המתמחה בשיקוף ובדרוג מלכ"רים בתחומי הכספים, אתיקה, כוח אדם, חזון, ייעוד ותשתיות.
• לעמותה אישור ניהול תקין של רשם העמותות.
• תרומות לעמותה מוכרות לצורכי מס לפי סעיף 46 לחוק מס הכנסה.
• קבלה מוכרת לצרכי מס תישלח מיד עם קבלת התרומה.
• ניתן לקבל דוחות כספיים כמו גם סיכום פעילות שנתיים על מנת ללמוד על היקף, חשיבות והצלחת הפעילות. צרו עמנו קשר כדי לקבל דוחות אלו.

רוצים לדעת איך לתרום ואיפה להשקיע ? מאמר מצויין בנושא

שקל לשקל מצטרף לסכום גדול. תרומתכם חשובה לנו מאוד ותתקבל בברכה.

*חשוב מאד לקרוא

בתקופה האחרונה מסתובבים במסעדות ובתי קפה אנשים עצמאיים, אשר מתרימים, לטענתם, למען המכון לקידום החרש (ואפילו מגישים חשבונית מודפסת עם שמו של המכון לקידום החרש על גביה).
המכון לקידום החרש איננו עומד מאחורי יוזמות עצמאיות אלו (והכסף איננו מגיע לקופת המכון, אלא לכיסם של אותם מתרימים במרמה).
הדרכים היחידות לתרום למכון לקידום החרש הן - דרך הקישורים בדף זה וביום ההתרמה השנתי, אשר בו נאספים כספים למספר עמותות וארגוני חרשים וכבדי שמיעה (ומפורסם בהבלטה באמצעי התקשורת).